10 липня в межах програми UK-Ukraine R&I twinning grants scheme відбулась перша офіційна зустріч між викладачами Запорізької політехніки та представниками Кардіффського університету.

З привітанням та словами подяки від імені колективів співробітників та студентів за підтримку нашого університету виступив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, професор Валерій Наумик. Під час зустрічі з професором Омером Раною, деканом з міжнародного розвитку інституту фізичних наук та інжинірингу, було обговорено напрямки подальшої співпраці та спільних досліджень.

Відбулося перше заняття з англійської мови за інтенсивною програмою від фахівців Кардіффського університету. Ця програма сприятиме більш впевненому спілкуванню в міжнародному академічному середовищі та ефективному викладанню навчальних курсів англійською мовою.

Бажаємо нашим колегам плідної роботи та цікавих ідей для подальшої співпраці.