5 жовтня відбулась зустріч з PR-менеджеркою Work.ua Вікторією Біляковою. Вона поділилася цінними секретами успішного пошуку роботи та розкрила круті фішки та можливості сайту Work.ua.

Під час заходу Вікторія провела інтерактивну частину, під час якої студенти Запорізької політехніки та наших коледжів ставили запитання та розв'язували реальні ситуації, пов'язані з пошуком роботи. Це була чудова нагода для молоді отримати цінні поради від професіоналки та поділитися своїм досвідом.

Це була не тільки корисна, але і весела зустріч, яка залишила приємні спогади та надихнула учасників на подальший пошук роботи та кар'єрний розвиток!

Попереду у нас ще багато заходів з найбільшою онлайн-платформою для пошуку роботи Work.ua

За детальною інформацією звертатися:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»
Пн. — Пт. з 08.00 до 17.00, К. 329-А, 3-й поверх головного корпусу;
(061) 769-85-99; 063-04-00-260