Ви є тут

Головна

6 листопада 2023 року на кафедрі «Електричні машини» відбулась зустріч з керівником ТОВ «ВЕЛОН» Андрієм Барбашовим на тему «Енергоощадні вентильовані фасади». На зустріч були запрошені студенти та викладачі спеціальностей «Теплоенергетика», «Будівництво та цивільна інженерія», а також студенти та викладачі Запорізького будівельного коледжу.

Презентація була присвячена актуальним питанням енергоефективності у будівництві. Пан Андрій теоретично обґрунтував тепломасообмінні процеси в запропонованих конструкціях, а також особливості технології виробництва та монтажу вентильованих фасадів, розповів про історію створення виробництва та його перспективи. Його доповідь була проілюстрована технологічними схемами, малюнками, фотографіями промислових та комунальних об'єктів, на яких змонтовані вентильовані фасади в багатьох містах України.

Зустріч вийшла цікавою та змістовною. Студенти задавали професійні питання, а пане Андрію відповідав на них дуже докладно. В цьому професійному керівникові поєдналися глибокі теоретичні знання з багаторічною практичною діяльністю, що дуже сподобалося студентам, тому що вони бачать практичне використання знань, які отримують під час навчання в університеті та коледжі. Існує також зацікавленість в імплементації запропонованих енергоефективних технологій в курсове та дипломне проєктування. Наш гість Андрій Барбашов виявив зацікавленість в співпраці з кафедрою «Електричні машини» в плані практичної підготовки студентів та працевлаштування випускників.

Немає сумніву, що такі заходи дуже корисні як для викладачів, так і для здобувачів вищої освіти. Також вони важливі в плані профорієнтаційної роботи зі студентами коледжів. Отже ця запроваджена ініціатива обов'язково буде продовжена.

Колектив кафедри «Електричні машини» та студенти дякують Андрію Барбашову за проведену зустріч!

 

Зображення