4 квітня в Національному університеті «Запорізька політехніка» стартував спортивний тиждень. До НУ «Запорізька політехніка» завітала спортивна еліта м. Запоріжжя:

• Ковпак Владислав — голова комітету з фізичної культури і спорту Запорізької міської ради
  • Шепель Юрій — начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
  • Гацуля Олексій — керівник ЗОШВСМ Запорізької обласної ради
  • Шульга Євген — директор ДЮСШ №10, президент Запорізької обласної федерації Ушу
  • Стражева Ольга — директорка ДЮСШ СК «Металург» зі спортивної гімнастики, олімпійська чемпіонка
  • Сокірко Олексій — директор ДЮСШ «Мотор-Сич» з водних видів спорту
  • Самоленко Володимир — директор ДЮСШ СК «Металург» з легкої атлетики
  • Бабій Іван — директор ДЮСШ з тенісу
  • Корнієнко Дмитро — заступник директора ДЮСШ ім. Лагутіна з гандболу
  • Вікторов Кирило — директор ДЮСШ з баскетболу
  • Бурбелла Станіслав — тренер зі спортивної гімнастики
  • Віктор Лозовой та Яшар Насиров — тренери з греко-римської боротьби
  • В'ячеслав Тропін — СК Металург

Ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта привітав присутніх. Він зазначив важливість співпраці між адміністрацією університету та директорами спортивних шкіл. Наголосив на постійній підтримці обдарованих спортсменів, готовності розвивати український спорт. Запорізька політехніка — це університет, в якому можна здобути якісну освіту й продовжити спортивну кар'єру під час навчання.

Заступник начальника управління молоді фізичної культури та спорту ЗОДА Павло Бланк висловив вдячність адміністрації університету за підтримку спортивного інтересу серед молоді та внесок у виховання спортивних зірок Запоріжжя та країни в цілому.

Під час зустрічі було представлено університет та переваги навчання саме в Запорізькій політехніці. Розказали про можливості, які відкриваються під час навчання. Згадали спортивних зірок — випускників політехніки — Юліан Демьянов, Андрій Лунін, Кирило Геращенко, Тарас Степаненко, Ахмед Алібеков, Сергій Кривцо, Вікторія Кесарь і цей список можна продовжувати. Наші команди з аеробіки та гандболу. Ми пишаємось кожним.

Присутнім також розповіли про особливості вступної кампанії у 2023 році та зауважили на тому, що приймальна комісія Запорізької політехніки завжди відкрита до запитань вступників. Консультаційний центр допоможе на будь-якому етапі вступної кампанії (реєстрація на НМТ, реєстрація на творчий конкурс, створення електронного кабінету, подання заяв на вступ тощо) з понеділка по п'ятницю з 9:00 по 17:00 за адресою Жуковського, 60 (7 навчальний корпус) або за номерами 098 523 6789 та 099 523 6789.