29 листопада відбулась зустріч з делегацією Європейського бюро Верховного комісара ООН у справах біженців на чолі з Філіпом Леклеркою. До складу делегації також увійшли головний операційний координатор Філіппо Россі, представниця УВКБ ООН в Україні Кароліна Лінхольм Біллінг, а також представники дипломатичних місій акредитованих в Україні, а саме посольств країн Канади, Швейцарії й Франції, які прибули з моніторинговим візитом. Зустріч відбулась у місці тимчасового проживання вимушених переселенців на базі гуртожитку №3 студентського містечка Національного університету «Запорізька політехніка».

Поважні гості поспілкувались з мешканцями, адміністрацією гуртожитку та університету, представниками громадських організацій та фондів, оглянули результати їх спільної роботи з покращення умов проживання у гуртожитку, почули слова вдячності та пропозиції щодо подальшої роботи.

Проректор університету Андрій Іванченко подякував за візит до Запоріжжя і нашого гуртожитку делегації високого рівня, яка змогла наочно засвідчити велику кількість переселенців, які мешкають саме у Запоріжжі, почути про їх потреби, проблеми й дізнатись про певні результати роботи з їх вирішення.

Маємо надію на подальшу співпрацю у роботі з вимушеними переселенцями.