1 квітня кафедра психології факультету соціальних наук Національного університету «Запорізька політехніка» організувала та провела гостьову онлайн-зустріч на тему «Про вищу психологічну освіту в США».

Запрошена гостя — Софія Халік — студентка 2 курсу факультету психології Університету Північної Кароліни в Чапел Хілл, США — розповіла учасникам зустрічі про себе та своє навчання в американському ЗВО; описала 4 основні кроки для того, щоб стати психологом в США; на прикладі здобуття освіти «Клінічного психолога» описала особливості навчання на бакалавраті у своєму університеті; поділилася цікавими фактами з життя та навчання американських студентів-психологів, а також власним досвідом та деякими професійними планами; відповіла на численні запитання слухачів.

Зустріч проведено у тісній співпраці з кафедрою загальної та вікової психології Криворізького державного педагогічного університету, з яким наш університет підписав угоду про співпрацю.

До зустрічі долучилися понад 30 гостей — здобувачі спеціальності 053 «Психологія» різних курсів і форм навчання та співробітники кафедри психології Національного університету «Запорізька політехніка», здобувачі спеціальності 053 «Психологія» разом з доценткою кафедри загальної та вікової психології Криворізького державного педагогічного університету Оленою Халік.

Гостьову лекцію було проведено в межах вивчення студентами 4 курсу (ОП «Психологія», бакалаврат) навчальної дисципліни «Методика викладання психології», викладачка — доцентка Тетяна Бородулькіна.

Кафедра психології висловлює величезну вдячність запрошеній гості Софії Халік за змістовну та цікаву зустріч та всім учасникам за активну участь у нашому заході! Окрема вдячність нашим колегам Криворізького державного педагогічного університету за співпрацю, зокрема доцентці кафедри загальної та вікової психології Олені Халік за сприяння цієї зустрічі!

Відеозапис завантажено на ютуб-каналі кафедри психології за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=_qdIRjKzyG0