Студенти Національного університету «Запорізька політехніка» зустрілись з його ректором Віктором Грештою для обговорення нагальних питань з розвитку та діяльності університету. Зустріч відбулася 14 травня за підтримки студентського самоврядування та профкому студентів.

Ректор розпочав спілкування з привітання молодіжних лідерів нашого університету і пообіцяв всебічну підтримку будь-яких студентських ініціатив від адміністрації, викладачів і співробітників.

На сесії питання-відповідь було розглянуто важливі для нашого студентства теми, серед яких:

• академічна мобільність, можливості стажування і навчання за кордоном для хлопців і дівчат
  • подані до МОН пропозиції щодо спеціальних умов вступу до університетів Запорізької області у 2024 році
  • перспективи офлайн-навчання, змішаний формат та інтерактивне навчання
  • оновлення матеріально-технічної бази та аудиторного фонду університету
  • партнерства Запорізької політехніки з українськими компаніями й підприємствами, можливості практики для наших студентів
  • участь у європейських ініціативах і подвійні дипломи

Також ректор поділився зі студентами життєвим досвідом і взяв участь у бліцопитуванні, створеному молоддю спеціально для нього.

Чекаємо нових зустрічей!