24 травня Запорізьку політехніку відвідали представники ПАТ «Запоріжсталь» — директор з персоналу Максим Педь та в.о. начальника відділу розвитку персоналу Роман Ляшенко.

У межах візиту відбулася зустріч зі студентами, під час якої спікери розповіли про нові можливості для молодих фахівців на підприємстві, переваги працевлаштування, впровадження та реалізацію програми «Перше робоче місце», обговорили, чому молоді варто обрати першим місцем роботи підприємства групи компаній «Метінвест».

Зацікавили присутніх також соціальні програми комбінату, значну увагу було приділено волонтерському руху та діяльності Молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь».

Студенти активно ставили питання щодо проходження практики на підприємстві, можливостей дуальної освіти, особливостей роботи та актуальних вакансій.

Після завершення зустрічі спікери надали індивідуальні консультації з приводу працевлаштування кожному зацікавленому студенту.

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Запорізької політехніки запрошує до співпраці роботодавців та всіх, хто перебуває у пошуку роботи.

Чекаємо на вас за адресою вул. Жуковського, 64, к. 329-А
(061) 769-85-99; 063-04-00-260