Голова вченої ради університету професор Володимир Бахрушин взяв участь в офлайн-зустрічі Core Group Спільноти практики EURASHE із забезпечення якості вищої освіти, що відбулася у Загребі на базі Algebra University.

Під час зустрічі були обговорені питання підготовки до щорічної конференції EURASHE та Європейського форуму із забезпечення якості вищої освіти (EQAF).

Значну увагу було приділено обговоренню ідей та напрацювань до Рекомендацій Ради ЄС щодо забезпечення якості вищої освіти та визнання кваліфікацій, ухвалення яких планується у наступному році.

Було розглянуто досвід і проблемні питання діяльності Альянсів європейських університетів, зокрема у контексті забезпечення якості освіти та ідеї запровадження Євроступенів вищої освіти.

Розвиваємо освіту разом!