Ви є тут

Головна

Фотовиставка Сергія та Ігоря Лаврових у науковій бібліотеці НУ «Запорізька політехніка»

Шановні викладачі, співробітники та студенти! Фотовиставка запорізьких фотохудожників Сергія та Ігоря Лаврових, яку відкрито 27 листопада в залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516), триватиме до 27 грудня! Тож всі, хто ще не встиг насолодитися творчістю майстрів, запорошуються до бібліотеки на перегляд експозиції!

Фотохудожник Сергій Лавров – член Національного Союзу фотохудожників України та Союзу журналістів України, лауреат і переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, працював фотокореспондентом газет («МИГ», «Запорізька Січ», «Индустриальное Запорожье» та ін.) і міжнародних видань. У Запоріжжі та далеко за його межами він відомий, насамперед, як автор світлин віковічної Хортиці.

Хортиця Сергія Лаврова – це простір, де потоки невловимих сил та енергій перетворюють дерева і каміння в такі образи, що навіть не здогадаєшся, що це: гра природи чи химерне створіння людини.

Календарі, буклети та тематичні альбоми Сергія Лаврова («Віковічна Хортиця» (2009), «Остров Хортица» (2017), «Запоріжжя Love» (2019) та ін.) містять поетичні світлини пейзажів Хортиці, заповідника «Кам'яні могили», визначних місць Запоріжжя та Запорізького краю. Через такі світлини фотохудожник висловлює свою любов до нашого міста та усього Запорізького краю і прищеплює її нам, глядачам.

Ігор Лавров, перейнявши цю любов та основні професійні навички від свого батька, став фотохудожником високого рівня. Працює в усіх жанрах, проте віддає перевагу зйомкам дикої фауни й пейзажів острова Хортиця. Нещодавно випустив фотоальбом та календар на 2020 рік «Заповідна Хортиця».

Живий світ зі звірами, птахами, ящірками, зміями, черепахами, з тендітними квітами й могутніми стовбурами старих дерев – це паралельна реальність, наповнена своїми рухами, звуками й законами існування. Фотограф дізнається щось таке, чого не побачить пересічний спостерігач і потім здійснює спробу долучити до краси куточків первинного світу кожного, кому це цікаво.

Кадри заворожують сюжетами, кольорами й динамікою! Отже, завітайте на виставку та насолоджуйтесь роботами майстрів!