НУ «Запорізька політехніка» та Університет Кардіффа отримали грант від Universities UK International's (UUKi) за програмою UK-Ukraine R&I twinning grants scheme на фінансування спільних досліджень та інновацій в сферах матеріалознавства, робототехніки, електромеханіки тощо. Цей проєкт вже розпочався та триватиме до кінця серпня 2023 року. Фінансування здійснює Research England від імені UK Research and Innovation (UKRI). Strengthening Ukraine’s science and engineering base 🔗

В рамках цього гранта наші викладачі матимуть можливість відвідати Кардіфф з метою налагодження співробітництва в науковій та освітній діяльностях, а студенти візьмуть участь у літній школі, де, окрім спілкування на наукові теми, прослухають курс англійської мови, відвідають різні культурні та громадські заходи. Інтенсивна програма англійської мови від фахівців Університету Кардіффа передбачена і для наших викладачів, що дозволить їм більш впевнено спілкуватися в міжнародному академічному середовищі та ефективніше викладати навчальні курси англійською мовою. Крім того, для Запорізької політехніки планується придбання ліцензійного програмного забезпечення – Matlab та Ansys Granta – для підтримки освітнього процесу, наукових досліджень та подальшого розвитку співпраці між нашими університетами.

Отримане фінансування посприяє подальшому розвитку та зміцненню наявного партнерства між НУ «Запорізька політехніка» та Університетом Кардіффа, яке було започатковано в межах ініціативи «Єднання» (Twinning), що координує Cormack Consultancy Group (CCG).

Висловлюємо щиру подяку нашим британським партнерам за таку важливу підтримку Запорізької політехніки та солідарність з Україною в такий нелегкий для нашої держави час!