В травні цього року між НУ «Запорізька політехніка» та ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» був підписаний Меморандум про співпрацю з питань кар'єрного розвитку молоді.

В рамках цього Меморандуму Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників бере участь у онлайн-курсі «Кар'єрне консультування для закладів освіти». Курс організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Разом з колегами з усієї країни навчаємось, удосконалюємо знання, ділимося досвідом, щоб вже починаючи з нового навчального року мати можливість запропонувати нашим студентам, випускникам та партнерам-роботодавцям взяти участь у нових цікавих та корисних проектах!

Центр сприяння працевлаштуванню:
к.329-А, 3-й поверх головного корпусу університету