Ви є тут

Головна

Інформуємо, що Міністерство освіти і науки України оголосило про початок прийому пропозицій щодо кандидатів на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Кандидати на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти обираються вченою радою закладу вищої освіти державної форми власності з числа науково-педагогічних працівників, які зробили особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку вищої освіти, сумлінно протягом багатьох років на високому науково-теоретичному і методичному рівні здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти, досягли сімдесятирічного віку та працюють у такому закладі за основним місцем роботи.

Інформуємо, що пропозиції щодо кандидатів на призначення стипендії подаються закладами вищої освіти до Міністерства освіти і науки України із супровідним листом разом з додатками:

  1. витяг з протоколу засідання вченої ради закладу освіти щодо висунення кандидата на призначення стипендії;
  2. подання на кандидата на призначення стипендії (зразок додається);
  3. інформація щодо кандидата на призначення стипендії (в електронній формі, зразок додається);
  4. засвідчені у встановленому порядку копії документів кандидата на призначення стипендії: паспорта (1, 2 сторінки), документів про вищу освіту, присудження наукових ступенів та вчених звань, посвідчень про відзнаки;
  5. заява про згоду на обробку персональних даних кандидата на призначення стипендії (зразок додається).

Інформація про кандидатів на призначення на отримання стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти, Подання на кандидатів та Згода на обробку персональних даних надсилати Ученому секретарю Віктору КУЗЬМІНУ на електронну адресу kuzmin2v@gmail.com або проректору з НР та МД Валерію НАУМИКУ (vnaumyk@gmail.com).

Лист МОН «Про подання пропозицій щодо призначення кандидатів на призначення стипендії КМУ за видатні заслуги у сфері вищої освіти» (PDF, 216 KБ)

Лист МОН «Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти» (PDF, 284 KБ)

Згода на обробку персональних даних (DOC, 32 KБ)

Форма Інформація про кандидатів (DOCX, 16 KБ)

Форма Подання на призначення стипендії (DOC, 36 KБ)