В Національному університеті «Запорізька Політехніка» завершилася програма підвищення кваліфікації для лідерів громад та депутатів місцевих рад. Програма підвищення кваліфікації «DOBRE» була реалізована нашим університетом разом з Малопольскою школою державного управління при Краківському університеті економіки (Республіка Польща) за підтримки програми USAID.

Програма проходила в змішаному форматі, випускники програми опанували нові, навички та методи економічного розвитку територій, управління проєктами, розвитку лідерства, окрім того польські викладачі і тренери надали великий обсяг інформації з розвитку демократії та управління в ЕС, моделі врядування та громадянської участі в децентралізованих системах, культури та глобалізації.

Програма була досить тривалою, загальний обсяг програми становив 575 годин, майже 20 кредитів ЄКТС, в кінці програми слухачі підготували випускну кваліфікаційну роботу.

Серед випускників, слухачів програми були депутати обласної ради, депутати міської ради, голови громад.

Вітаємо наших випускників та бажаємо Всім вільного розвитку їх громад, впровадження демократичних цінностей та найкращих практик в управлінні громадами в мирній, вільній, незалежній Україні.