Добігає завершення перший етап реалізації масштабного проєкту, до якого на рівні великих регіональних підприємств теплокомуненерго доєднався і Національний університет «Запорізька політехніка». Цей проєкт об'єднав американських та українських фахівців у прагненні здобуття енергетичної незалежності та безпеки інфраструктури України.

USAID Проєкт Енергетичної безпеки — можливість для нашого університету забезпечувати сталість освітнього процесу, будувати амбітні плани на майбутнє та реалізовувати важливі наукові та інноваційні проєкти.

Велика вдячність Уряду та народу США за неоціненну допомогу Україні на шляху до Перемоги!

Щиро дякуємо за всебічну підтримку на всіх етапах виконання проєкту керівнику USAID ПЕБ Майклу Трейнору та Diana Korsakaitė, керівниці напрямку централізованого теплопостачання USAID ПЕБ, а також усім партнерам, які допомагають як фінансово, так і організаційно втілювати стратегічно важливий проєкт з покращення стійкості та стабільності енергетичного сектору.

Працюємо разом — розвиваємось разом!

Completion of the first phase of the USAID Energy Security Project

The first stage of a large-scale project, which included Zaporizhzhia Polytechnic National University at the level of large regional district heating companies, is about to be completed. This project brought together American and Ukrainian experts in the pursuit of energy independence and infrastructure security in Ukraine.

The USAID Energy Security Project is an opportunity for our university to ensure the sustainability of the educational process, build ambitious plans for the future, and implement important research and innovation projects.

We are grateful to the Government and people of the United States for their invaluable assistance to Ukraine on its path to victory!

We sincerely thank USAID ESP Chief of Party Michael Traynor and Diana Korsakaitė, USAID ESP District Heating Officer, as well as all partners who help both financially and organisationally to implement a strategically important project to improve the resilience and stability of the energy sector.

Working together - developing together!