На базі Національного університету «Запорізька політехніка» пройшла завершальна цього навчального року зустріч груп професійного розвитку вчителів англійської мови м. Запоріжжя в межах проєкту SWITLO Британської Ради в Україні.

З лютого по червень 2024 року відбулось дев'ять зустрічей, які успішно провели фасилітатори проєкту SWITLO Олена Калієвська, вчителька англійської мови Запорізького академічного ліцею «Перспектива», та Юлія Бєлякова, вчителька англійської мови початкової школи «Світанок» Запорізької міської ради.

Учасники засідань професійної спільноти поділились своїм досвідом та ідеями щодо соціально-емоційного навчання, впливу травми на процес навчання та зменшення її негативних наслідків, створення психологічно безпечного простору на заняттях з англійської мови, ефективного моніторингу занять.

Захід проводився за сприяння в.о. завідувача кафедри іноземної філології та перекладу Наталії Жукової, за активної участі Іміджевого центру Національного університету «Запорізька політехніка» та персоналу студентського хабу «Freetime».

Підтримку проєкту в Запоріжжі здійснює Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради.

Проєкт SWITLO (Skills and Well-being in Teacher Learning Opportunities) спрямований на надання допомоги вчителям у створенні потужної професійної спільноти шляхом взаємодії та рефлексії, а також у підготовці можливостей планувати програми розвитку з урахуванням потреб громади (TAG — Teacher Activity Group).

Підтримку проєкту в м. Запоріжжя здійснює Ірина Нагорнова, консультантка Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради.

Детальніше про проєкт SWITLO >>

#SWITLO