30 липня відбулось засідання Вченої ради університету.

Учасники обговорили рекомендації для призначення матеріальної підтримки обдарованої молоді міста Запоріжжя в II півріччі 2024 року. Тепер чекаємо на рішення Запорізької міської ради!

Проректор Руслан Куликовський відзвітував про результати форуму «Дні освітнього лідерства» 2024. На підставі відкритого голосування, більшістю голосів, було визнано результати навчання обсягом 0,5 кредитів.

Під час засідання дипломом I ступеню за найкраще наукове дослідження було нагороджено Дмитро Первєєва й сертифікатом куратора переможця — завідувача кафедри металорізальних верстатів та інструменту Михайла Фролова, дипломами II ступеню за найкраще наукове дослідження — Андрія Галевича і Тетяну Голумбовську, дипломом переможця III ступеню — Анастасію Мізін.

Анастасія Зеркаль отримала атестат професорки.

Нагрудним знаком «За бездоганну працю III ступеню» нагородили завідувачку кафедри маркетингу та логістики Владиславу Лифар, старшого наукового співробітника Сергія Рягіна та старшу лаборантку кафедри українознавства та загальної мовної підготовки Світлану Меснянкіну.

Разом до нових звершень!