24 червня відбулось засідання Вченої ради університету.

Під час Вченої ради було обговорено такі питання:

• внесення змін до структури університету
  • стан та перспективи розвитку інфраструктури студентського містечка
  • затвердження ліміту стипендіатів на І семестр 2024-2025 н.р., а також рекомендації щодо призначення стипендій всіх рівнів
  • затвердження ліміту осіб, які зараховані на перший рік навчання і яким до першого семестрового контролю буде призначатися академічна стипендія.
  • рекомендації до видання наукових та навчальних видань
  • затвердження освітніх програм третього рівня вищої освіти «Психологія», спеціальності 053 «Психологія»; першого рівня вищої освіти «Промислові інформаційні технології, автоматизація та робототехніка», галузі знань 17 «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації», 174 «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка»
  • результати дослідження щодо оцінки якості освітнього процесу здобувачів вищої освіти у 23/24 н.р.
  • зміни до Правил прийому до НУ «Запорізька політехніка» 2024 року
  • створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Дениса Молочкова

На Вченій раді також було нагороджено викладачів та співробітників Запорізької політехніки: нагрудним знаком МОН «За наукові та освітні досягнення» — завідувача кафедри програмних засобів Сергія Субботіна. Посвідчення члена-кореспондента Академії технологічних наук України отримали декан електротехнічного факультету Микола Антонов та завідувач кафедри електропостачання промислових підприємств Олександр Шрам. Нагрудними знаками «За бездоганну працю» II ступеню нагороджено керівника навчально-методичного відділу Андрія Пархоменка, методистку 1 категорії навчально-методичного відділу Тетяну Ситникову; III ступеню — старшого наукового співробітника, доцента Сергія Рягіна, завідувача лабораторії Вадима Черепа, завідувачку лабораторії Світлану Меснянкіну, провідну фахівчиню факультету економіки та управління Вікторію Панчайкіну. Грамотою департаменту освіти і науки Запорізької міської ради було нагороджено провідну фахівчиню кафедри Олену Бугайову; Подякою департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації — доцентку кафедри охорони праці і навколишнього середовища Олену Скуйбіду; Грамотою департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації — старшу викладачку кафедри маркетингу та логістики Наталію Онуфрієнко; Почесною грамотою департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації — провідну фахівчиню кафедри менеджменту Оксану Корякіну; Грамотою виконавчого комітету Запорізької міської ради — провідну фахівчиню відділу міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами Ларису Дуйко.

Працюємо разом — розвиваємось разом!