26 березня відбулось засідання вченої ради Національного університету «Запорізька політехніка», на якому обговорили питання щодо розвитку і стабільного функціонування університету, зокрема:

• внесення змін до структури університету
  • результати наукової та інноваційної діяльності університету у 2023 році
  • стан і перспективи залучення студентів та обдарованої молоді до наукової та інноваційної діяльності у 2023 році
  • підтримку пропозицій щодо обрання кандидатур членами-кореспондентами НАН України
  • визнання результатів навчання, отриманих під час онлайн-вебінару «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи»
  • затвердження освітньо-професійної програми фахового молодшого бакалавра ВСП «Запорізький фаховий коледж комп'ютерних технологій НУ «Запорізька політехніка»
  • затвердження графіку освітнього процесу на 2024/2025 навчальний рік
  • рекомендації до видання наукових та навчальних видань
  • положення про стипендію імені генерального конструктора ДП «Івченко-Прогрес», Героя України, члена-кореспондента Національної академії наук України Ф.М.Муравченка
  • положення про стипендію імені видатного вченого-конструктора авіадвигунів, академіка Національної академії наук України, засновника та генерального конструктора ДП «Івченко-Прогрес» О.Г.Івченка

Вітаємо Тетяну Дівчук та Сергія Кійка з присвоєнням вченого звання доцента!

Вітаємо також студентів-стипендіатів:

• стипендії Президента України Самсонову Ірину (ФЕУ-520), Степаненко Софію (ІФ-212), Нікуліну Анастасія (КНТ-130), Ачкасова Владислава (БК-512сп)
  • стипендії імені генерального конструктора ДП «Івченко-Прогрес», Героя України, члена-кореспондента Національної академії наук України Ф.М.Муравченка: Рябчука Богдана (М-711)
  • стипендії імені видатного вченого-конструктора авіадвигунів, академіка Національної академії наук України, засновника та генерального конструктора ДП «Івченко-Прогрес» О.Г.Івченка: Маргариту Іванову (М-612сп)
  • стипендії імені генерального конструктора ЗМКБ «Прогрес» В.О. Лотарєва Ірину Польнікову (М-710)
  • стипендії імені учасника АТО, учасника бойових дій 2015-2017 років Ярослава Юрійовича Стовби (М-613сп)

Працюємо та модернізуємось!