14 квітня відбулось чергове засідання вченої ради Національного університету «Запорізька політехніка».

Відповідальний секретар приймальної комісії Андрій Пархоменко представив на затвердження Правила прийому до Національного університету «Запорізька політехніка» та Правила прийому до ВСП НУ «Запорізька політехніка» на 2023 рік.

Проректор з НР Вадим Шаломєєв представив результати наукової та інноваційної діяльності університету в 2022 році.

Про стан та перспективи розвитку електротехнічного факультету доповів декан електротехнічного факультету Микола Антонов.

Під час засідання також було розглянуто такі питання:

• нова редакція Положення про рейтингову систему оцінки діяльності науково-педагогічних працівників, кафедр і факультетів НУ «Запорізька політехніка»;
  • внесення змін до освітніх програм, за якими здійснюється освітня діяльність у ВСП Національного університету «Запорізька політехніка»;
  • рекомендація до видання наукових та навчальних видань.