27 жовтня відбулось чергове засідання ради ректорів закладів вищої освіти Запорізького регіону.

На початку засідання привітали трудовий колектив та колектив здобувачів освіти Бердянського педагогічного університету та вручили почесний диплом за багаторічну плідну спільну роботу з розбудови освітянського, наукового простору Запорізького регіону та України і з нагоди 90-річчя з дня заснування.

Також привітали трудовий колектив та колектив здобувачів освіти Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного та вручили почесний диплом за багаторічну плідну спільну роботу з розбудови освітянського, наукового простору Запорізького регіону та України і з нагоди 90-річчя з дня заснування.

Голова ради ректорів Грешта В.Л. ознайомив присутніх з переліком питань, що було обговорено на засіданні Президії Спілки ректорів закладів вищої освіти України.

Підбили підсумки цьогорічної вступної кампанії та визначили ряд проблемних питань. За результатами засідання було сформовано пропозиції щодо удосконалення порядку прийому у наступному 2023 році. Узагальнені пропозиції будуть надіслані голові Спілки ректорів закладів вищої освіти України та до Міністерства освіти і науки України.

Схвалено рішення про завершення процедури створення відокремленого структурного підрозділу Громадської організації «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» в Запорізькій області.

У засіданні взяли участь представники Національного університету «Запорізька політехніка», Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного, комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, Запорізької медичної академії післядипломної освіти, Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, Бердянського державного педагогічного університету, Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Асоціації правозахисних організацій студентів Запорізької області, Ради директорів фахових коледжів Запорізької області, Запорізької обласної студентської ради та інші.