За спільної ініціативи Запорізької обласної прокуратури і кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права Національного університету «Запорізька політехніка», у межах плідного співробітництва та з метою популяризації спеціальності «Правоохоронна діяльність», 3 травня було проведено засідання Круглого столу за участю студентів юридичного факультету на тему: «Реалізація та застосування кримінально-правових норм в правоохоронній діяльності».
З вітальним словом до студентства звернулися: прокурор Запорізькоі області, доктор юридичних наук, професор Спільник С.І., декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, професор Філей Ю.В., начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Запорізької обласної прокуратури, кандидат юридичних наук Гаврилов Ю.Г., начальник Приморського відділу Бердянської окружної прокуратури, кандидат юридичних наук Балабко В.В.
Висловлюємо щиру подяку за організацію та проведення круглого столу модератору, завідувачці кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права, доктору юридичних наук, професору Тетяні Леоненко.
Під час наукового заходу було презентовано доповіді студентів юридичного факультету: Горб Карини (гр. Ю-321) «Мінімальний вік кримінальної відповідальності: порівняльно-правовий аналіз»; Ткалича Дениса (група Ю-311) «Хуліганство: кримінально-правова характеристика та проблеми кваліфікації»; Колупая Данила (гр. Ю-321) «Принцип гуманізму при застосуванні статті 66 ККУ в процесі призначення покарання»; Дорошенка Антона (гр. Ю-311) «Поняття крадіжки як кримінального правопорушення проти власності»; Школи Ярослава (гр. Ю-311) «Системи «складання» та «поглинання» при призначенні покарання»; Довгої Ілони (гр. Ю-319) «Загальні питання кваліфікації кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи».
У своїх доповідях студенти порушували актуальні питання застосування кримінально-правових норм в правоохоронній діяльності, жваво дискутували та обговорювали проблеми правозастосування.
Такі заходи є надзвичайно корисними для закріплення знань, здобутих під час вивчення дисциплін, заохочують майбутніх правоохоронців отримувати нові уміння та навички, мотивують працювати над собою та вдосконалюватись.