12-13 жовтня факультет економіки та управління проводить IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Інновації для відродження: національний, регіональний, міжнародний контекст».

Мета конференції: об'єднання експертів, дослідників та практиків для створення важливого діалогу щодо використання інновацій як ключового інструменту для досягнення стійкого прогресу та відновлення у всіх галузях суспільного життя під час військової агресії.

В роботі конференції заплановано такі тематичні напрями:

1. Повоєнний розвиток: економічний, політичний та соціокультурний контекст.
  2. Інноваційні фінансові інструменти у відновленні економіки України.
  3. Сучасні концепції обліку, аудиту та оподаткування в умовах економічного відновлення України.
  4. Публічне управління та корпоративний менеджмент в часи військової та повоєнної трансформації.
  5. Парадигма менеджменту для повоєнного розвитку.
  6. Міжнародне співробітництво та вплив глобальних процесів на економічне відновлення.
  7. Роль освіти й науки у відродженні економіки.

Запрошуємо дослідників, вчених, студентів та всіх зацікавлених осіб поділитися своїми дослідженнями та думками на ці важливі теми. Участь у конференції надає можливість обміну досвідом та науковими досягненнями, а також встановлення нових контактів у галузі інновацій та наукових досліджень.

Пленарне засідання відбудеться 12 жовтня 2023 року о 14.00 в ауд. 253 й онлайн за посиланням 🔗

Meeting ID: 846 4182 1424
Passcode: 2023