Шановні керівники!

Національний університет «Запорізька політехніка» запрошує до співпраці у сферах науково-дослідної роботи, дуальної освіти, працевлаштування, стажування, проходження практики здобувачів вищої освіти, навчально-методичної, організаційної, культурної, виховної та інших сфер діяльності в межах здійснення навчального та наукового процесу роботодавців/стейкхолдерів, заклади повної загальної середньої освіти, заклади фахової передвищої освіти, заклади вищої освіти, громадські організації/фонди, органи державної влади та місцевого самоврядування, наукові установи України та світу!

Пропонуємо долучитися до створення пулу талантів для Ваших організацій серед активних, вмотивованих, зацікавлених у своєму розвитку осіб!

Ви маєте можливість реалізувати спільні з університетом наукові та соціальні проєкти, поповнити кадровий резерв та підібрати висококваліфікованих фахівців серед випускників та студентів університету, залучити до свого бізнесу здобувачів вищої освіти під час проходження ними практики або стажування на Вашому підприємстві, поспілкуватись зі студентами під час практичних та лекційних занять або клубах професійного спрямування, презентувати діяльність своєї компанії, запропонувати екскурсії до неї, поділитись досвідом та почерпнути свіжі креативні ідеї від молоді та почути пропозиції від досвідчених науковців, підвищити рівень професійних компетенцій та навичок персоналу на бізнес-тренінгах та програмах освіти для бізнесу, взяти участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, днях відкритих дверей, Ярмарках кар'єри, соціально-культурних заходах, екскурсіях до нашого закладу вищої освіти, бути присутнім в ролі незалежного спостерігача та/або експерта на захистах дипломних робіт студентів, під час яких Ви отримаєте змогу відібрати найбільш талановитих спеціалістів та оцінити рівень підготовки в університеті в цілому, взяти участь у вдосконаленні освітніх програм, надаючи свої зауваження та пропозиції, запропонувати власні стипендіальні програми та гранти й стати повноцінним учасником освітнього процесу.

Наші студенти — амбітні та перспективні молоді люди, які навчаються за сучасними світовими стандартами освіти, досконало володіють новітніми інформаційними технологіями та іноземними мовами на фаховому рівні.

Чекаємо на Ваші пропозиції! Сподіваємось на плідну співпрацю! Впевнені, що тут має бути інформація про Вас!

Контактна особа від університету: в. о. проректора з науково-педагогічної роботи та виховання студентів Андрій Іванченко
тел.: +380(61)7698218
e-mail: andivazntu@gmail.com