19 липня відбулась урочиста церемонія вручення дипломів. Тепер наші випускники на крок ближче до реалізації своїх професійних амбіцій.

1142 студенти Запорізької політехніки отримали бакалаврський ступень за понад 100 освітніми програмами, магістерський — 21.

Привітали та підтримали наших випускників ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, керівники органів місцевого самоврядування, промислових підприємств, установ, представники бізнесу та члени наглядової ради Університету. Вони подякували студентам за їхню принципову громадянську позицію та підкреслили, що Запорізький регіон потребує освіченої, ініціативної молоді для впровадження інноваційних ідей.

Ми пишаємось розумними та цілеспрямованими студентами, яких навчали протягом чотирьох років, і з нетерпінням чекаємо їх у магістратурі НУ «Запорізька політехніка». А тих, хто завершив магістерську програму, запрошуємо працювати разом з нашими партнерами.

Дякуємо Збройним Силам України за змогу продовжувати готувати висококваліфікованих фахівців для відновлення та розбудови нашої держави!

Віримо в перемогу — готові будувати майбутнє!

Посилання на фото з церемонії очікуйте найближчим часом у наших соцмережах.