30 березня в Запорізькій політехніці відбувся День відкритих дверей: до нас завітали учні з різних шкіл Запоріжжя, щоб познайомитись з університетом, нашими спеціальностями та дізнатись все про вступ-2024.
Наші гості поспілкувались з деканами та викладачами. Батьки та майбутні абітурієнти отримали детальну консультацію від приймальної комісії щодо вступної кампанії.
Учні взяли участь у масштабній екскурсії: лабораторії, інтерактиви та майстер-класи від викладачів, вікторини та захопливі квести з обраної спеціальності. На завершення студентське самоврядування запросило на неформальну зустріч: чай, печиво, дружня розмова та розіграш призів — найулюбленіша локація наших гостей.
Під час урочистої церемонії відкриття Дня відкритих дверей ми нагородили переможців предметних олімпіад від Запорізької політехніки. Пишаємось кожним!
Дякуємо департаменту освіти і науки Запорізької міської ради в особі директорки Юлії Погребняк за підтримку в організації та проведенні предметних олімпіад від Запорізької політехніки, педагогічним працівникам шкіл за підготовку учнів, а також викладачам Запорізької політехніки!
Ми завжди раді вітати гостей в Запорізькій політехніці! Чекаємо на нові зустрічі!
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-001.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-002.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-003.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-004.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-005.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-006.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-007.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-008.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-009.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-010.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-011.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-012.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-013.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-014.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20240402-01/img-015.jpg)