30 березня в Запорізькій політехніці відбувся День відкритих дверей: до нас завітали учні з різних шкіл Запоріжжя, щоб познайомитись з університетом, нашими спеціальностями та дізнатись все про вступ-2024.

Наші гості поспілкувались з деканами та викладачами. Батьки та майбутні абітурієнти отримали детальну консультацію від приймальної комісії щодо вступної кампанії.

Учні взяли участь у масштабній екскурсії: лабораторії, інтерактиви та майстер-класи від викладачів, вікторини та захопливі квести з обраної спеціальності. На завершення студентське самоврядування запросило на неформальну зустріч: чай, печиво, дружня розмова та розіграш призів — найулюбленіша локація наших гостей.

Під час урочистої церемонії відкриття Дня відкритих дверей ми нагородили переможців предметних олімпіад від Запорізької політехніки. Пишаємось кожним!

Дякуємо департаменту освіти і науки Запорізької міської ради в особі директорки Юлії Погребняк за підтримку в організації та проведенні предметних олімпіад від Запорізької політехніки, педагогічним працівникам шкіл за підготовку учнів, а також викладачам Запорізької політехніки!

Ми завжди раді вітати гостей в Запорізькій політехніці! Чекаємо на нові зустрічі!