Національний університет «Запорізька політехніка» став третім університетом в Україні, що має право здійснювати підготовку фахівців за такою освітньою програмою.

Спеціальність «Авіаційний транспорт» належить до регульованих професій. Це означає, що діяльність здійснюється відповідно до міжнародних норм. Вимоги до її ліцензування надвисокі та Запорізька політехніка їм повністю відповідає.

Починаючи з 2024/25 навчального року, в нашому університеті буде здійснено перший набір за освітньою програмою «Льотна експлуатація повітряних суден».

Опанування професії пілота буде відбуватись за повним циклом, а саме з теоретичної, тренажерної та льотної підготовки, яка буде надаватися разом з ПАТ «Мотор Січ» як за державним замовленням, так і на договірній основі. Студенти будуть вивчати не тільки теоретичні основи авіаційного транспорту, а й системи безпеки, технічне обслуговування та ремонт повітряних суден, а також пройдуть практичну підготовку на симуляторах і реальних повітряних суднах.

Університет має широку мережу партнерів у сфері авіації таких як АТ «Мотор Січ», Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», МС Авіа-грейд, що гарантує стажування і подальше працевлаштування.

Запрошуємо всіх, хто мріяв поєднати своє життя з небом, до Запорізької політехніки. Втілюємо мрії разом!