На урочистій церемонії вручення, що відбулась у стінах рідного університету 21 липня, наші випускники отримали заслужені дипломи та стали на крок ближче до реалізації своїх професійних амбіцій.

1136 студентів Запорізької політехніки отримали бакалаврський ступень за понад 100 освітніми програмами.

Наших студентів привітали ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, керівники міської адміністрації, промислових підприємств, установ, представники бізнесу та члени наглядової ради Університету. Усі подякували студентам за стійку громадську позицію та наголосили, що Запорізький край потребує освіченої, ініціативної молоді та її прогресивних ідей.

Воєнна агресія рф не завадила нашим студентам отримати якісні знання та завершити навчання. Викладацький склад університету підтримував своїх студентів під час всього періоду навчання, що надихало й давало сили нашим студентам долати будь-які перешкоди.

Ми пишаємось розумною та цілеспрямованою молоддю, яку ми готували для дорослого життя протягом 4-х років, та чекаємо наших випускників у магістратурі рідної Альма-матер.

Дякуємо Збройним Силам України за змогу продовжувати готувати висококваліфікованих фахівців для відновлення та розбудови нашої держави.

Віримо в перемогу – готові будувати майбутнє!