НУ «Запорізька політехніка» продовжує свій успішний шлях до визнання та зростання! За даними оновленого вебометричного рейтингу університетів України, наш університет зміцнив свої позиції, перемістившись з 28 на 26 місце серед усіх закладів вищої освіти країни.

Деталі можна переглянути за посиланням: https://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20

Це дуже приємна звістка для всієї студентської та академічної спільноти НУ «Запорізька політехніка», адже вона свідчить про те, що наші зусилля в напряму вдосконалення якості навчання та розвитку наукових досліджень отримали визнання та підтримку. Наш університет не тільки зберігає свою лідерську перевагу в Запорізькому регіоні, але й активно зміцнює свої позиції серед найкращих університетів України.

Запорізька політехніка продовжуватиме надавати якісну освіту, сприяти інноваційному розвитку та підтримувати наші наукові досягнення, щоб разом займати ще вищі позиції у міжнародних рейтингах.

Ми віримо, що наш університет має потенціал стати ще сильнішим, і завдяки нашим спільним зусиллям ми зможемо досягти ще більшого прогресу. Ми пишаємося кожним студентом, викладачем, науковцем та співробітником, які вносять свій внесок у розвиток університету.

Дякуємо всім, хто робить наш університет кращим партнером у підготовці висококваліфікованих фахівців та здійсненні вагомих наукових відкриттів. Разом ми змінюємо світ!