Запорізька політехніка взяла участь у виставці закладів освіти від департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації «Едукативна магістраль у Запоріжжі».

Експерти з профорієнтації та представниці студентського самоврядування поспілкувалися зі школярами, які завітали дізнатися про навчання у закладах вищої освіти.

Ми розповіли молоді про можливості, які надає Запорізька політехніка, про студентську команду нашого університету, про якісну освіту та наукові відкриття, про академічну мобільність й про успішну кар'єру наших випускників.

Привітати школярів завітав ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Він побажав успішного вступу одинадцятикласникам та наголосив, що ми завжди готові підтримати абітурієнтів під час вступної кампанії.

Запорізька політехніка — твій вибір майбутнього!

Фото з заходу за посиланням: https://fex.net/ru/s/blkd1x7