18 травня Музей історії технічного прогресу НУ «Запорізька політехніка» провів цикл заходів «Майбутнє музеїв у спільнотах, що швидко змінюються», які присвячені Міжнародному дню музеїв. У межах заходу відбулися: екскурсії та майстер-класи.
Особливою подією стало відкриття фотовиставки до 125–річчя університету — «Від Олександрівського механіко-технічного училища до НУ "Запорізька політехніка"». Відкрив виставку проректор з науково-педагогічної роботи Андрій Іванченко, а вступне слово виголосила директорка музею Наталія Деркач.
У межах теми фотовиставки також проводилася лекція від доцента кафедри українознавства та загальної мовної підготовки — Володимира Чопа. Пізніше працівники музею історії технічного прогресу відвідали тематичні заходи до Дня музеїв, на які були запрошені Запорізьким історико-краєзнавчим музеєм імені Новицького.
Це чудова нагода привернути увагу до музейної справи та запросити якомога більше відвідувачів!








