Студенти та магістранти кафедри психології НУ «Запорізька політехніка» взяли активну участь у «Заході на підтримку ментального здоров'я: думки експертів», що відбувся в межах Всесвітнього дня ментального здоров'я, організованого благодійною неурядовою організацією UK-Med.

Програма заходу передбачала участь в різноманітних тематичних активностях — лекціях і практикумах:

• Психічне здоров'я: міфи та реальність
  • Зв'язок ментального та фізичного здоров'я
  • Перша психологічна допомога
  • Практики самодопомоги та взаємодопомоги в кризових умовах
  • Арттерапія
  • Рефлексія

Учасники розглянули зв'язок ментального та фізичного здоров'я, ознайомилися з практиками самодопомоги та взаємодопомоги в кризових умовах і відвідали арттерапевтичні заняття.

Студенти-психологи надали позитивний відгук, відмітивши актуальність інформації щодо надання першої психологічної допомоги та різноманітних практик.

Дякуємо UK-Med Ukraine за співпрацю і можливість для наших студентів долучатись до цікавих і корисних заходів!