З початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України в нашому університеті створено Волонтерський штаб НУ «Запорізька політехніка».

Профком студентів та адміністрація студентського містечка університету займається розміщенням в п'яти студентських гуртожитках Запорізької політехніки осіб, які були вимушені евакуюватися з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Зараз в гуртожитках знайшли тимчасовий прихисток понад 700 осіб. Для їх підтримки в жовтні 2022 року було розпочато роботу з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді»

В результаті за фінансової підтримки Європейського Союзу та у партнерстві з організацією «Людина в біді» у листопаді в гуртожитку №3 розпочались комплексні будівельні роботи з монтажу сучасних енергозберігаючих вікон у кількості 27 одиниць у місцях загального користування (кухні, сходові клітки, коридори) та у кількості 20 одиниць у житлових кімнатах мешканців гуртожитку.

Також у гуртожитку №3 розпочато ремонтні роботи у загальних душових кімнатах, багато з яких наразі вже виконано: покладено нову плитку, встановлено нові роздільні стіни між кабінками, облаштовано кімнату новими світильниками, замінено всю сантехніку та оновлено змішувачі.

Роботи по облаштуванню та поліпшення житлово-побутових умов проживання у студентських гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» продовжуються.

З питань поселення до гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» звертайтесь за телефоном +38073 224 42 35 (Viber, Telegram).

Умови поселення і проживання шукайте за посиланням: https://zp.edu.ua/gurtozhitki