Ви є тут

Головна

Кириченко Олексій Олександрович

Перший випуск кафедри МЕВ 1999 року. Отримав диплом фахівця з відзнакою. К.е.н., доцент, молодший науковий співробітник Економічного інституту Чеської академії наук (Прага, Чехія).

«Якщо я знаю, що знаю мало, я зроблю все можливе, щоб знати більше».

Кириченко Олексій Олександрович, випускник кафедри «Міжнародні економічні відносини» 1999 р. Пряма мова:

"Я представник самого першого випуску кафедри Міжнародних економічних відносин, випуску 1999 року. З тих пір, мої взаємовідносини з кафедрою ніколи не закінчувались. Мій життєвий шлях, професійне та особистісне зростання щільно пов’язані з кафедрою.

Як тоді, так і зараз, найбільш привабливою для себе я вважаю кар’єру науковця, дослідника. Тому, після закінчення університету, я залишився на кафедрі. Я починав асистентом, працював старшим викладачем, захистив дисертацію та доріс до доцента кафедри.

Завдяки знанням та навичкам, які я отримав під час навчання та роботи на кафедрі, я виборов стипендію найбільш престижної Програми академічних та наукових обмінів ім. Фулбрайта, отримав запрошення на навчання до закордонної докторантури та мав змогу пройти наукові стажування в найкращих університетах Бельгії, Великої Британії та Сполучених Штатів.

Це - мій власний досвід, він каже сам за себе. Але серед випускників я не виключення, а скоріше правило. Я присвятив кафедрі 13 років і за цей час зблизився з великою кількістю студентів, мав змогу спостерігати їх професійне зростання. Для мене, висновок очевидний - випускники кафедри завжди отримують те, до чого прагнуть найбільше.

Отже, сміливо йдіть до своїх цілей, не втрачайте мотивації, шукайте можливостей. Впевнений, що знання, вміння та навички, набуті за час навчання, стануть міцним фундаментом для вашої майбутньої та блискучої кар'єри".

 

Максименко Ірина Яківна

У 2001 р. закінчила ЗНТУ з відзнакою. К.е.н., доцент, доцент кафедри Обліку і оподаткування, доцент кафедри Міжнародних економічних відносин.

«На шляху до своєї мети перемагає не той, хто впадає у відчай і опускає руки, а хто відчайдушно діє навіть тоді, коли здається, що це не дає ніяких результатів».

Максименко Ірина Яківна, випускниця кафедри «Міжнародні економічні відносини» 2001р. Пряма мова:

"При виборі спеціальності я, в першу чергу, керувалась своїми інтересами і захопленнями тим, що по-справжньому мене приваблює. Такими речами були міжнародні відносини, політичні та економічні зв'язки держав світу, іноземні мови.

Фахівець з міжнародних економічних відносин – одна із тих професій, що найбільш повно відображають сучасну економіку та горизонти майбутнього, випереджають інші професії за швидкістю проникнення в ділову практику, адже знання в області світової економіки та міжнародних економічних відносин, навички ведення зовнішньоекономічних операцій, безумовно, потрібні не тільки у великих компаніях і організаціях, а й у малому та середньому бізнесі.

Міжнародні економічні відносини  - це безкрайні можливості для професійного розвитку незалежно від сектора економіки. МЕВ - це можливість «thinking out of box», без якого в сучасному світі складно досягти висот.

Для мене МЕВ - це вибір, зроблений серцем, який привів до мого особистісного успіху, за що я безмежно вдячна всім, хто був поруч протягом років навчання.

Міжнародні економічні відносини є перспективним та престижним напрямом в освітній сфері. Отримані знання та навички допоможуть майбутнім випускникам стати конкурентоспроможними не лише на вітчизняному, але й на міжнародному ринку праці".

 

Кашуба Юлія

"Just keep going. Не останавливайтесь. Продолжайте — снова и снова! "

"Ця фраза допомагає мені рухатись вперед! В ЗНТУ я вчилася з 1997 по 2002 рр. Коли після школи постало питання де мені далі здобувати освіту, то я особливо і не шукала альтернатив рідної alma mater.

Кваліфікація викладацького складу, повнота інформації, що подається, 100-річна історія ВНЗу - всі ці фактори вплинули на мій вибір. І я жодного разу не пошкодувала про це. Знання і навички, які я отримала на кафедрі міжнародних економічних відносин, допомогли мені досягнути тих успіхів, якими я зараз пишаюся.

Зараз я керую продажами Центральної регіональної дирекції одного з провідних банків України. У своїй роботі, у вирішенні питань, які регулярно виникають у процесі реалізації встановлених планів, я використовую той системний підхід та аналіз, якому мене навчили мої викладачі та наставники.

Саме тому усім майбутнім студентам - рекомендую продовжувати свою освіту у високотехнологічному, кваліфікованому, прекрасному и дружньому ЗНТУ (Запорізька Політехніка)!".

 

 

Лук'яненко Наталія Едуардівна

Рік закінчення навчання за спеціальністю МЕВ - 2002, викладач кафедри економічної теорії та підприємництва НУ «Запорізька політехніка» з 2002 року і до сьогодення.

«Роби добре-буде добре».

Лук’яненко Наталія Едуардівна, випускниця кафедри «Міжнародні економічні відносини» 2002 р. - "При виборі спеціальності я керувалась захопленням англійською  мовою та жагою до знань про інші країни. Ні на хвилину не пожалкувала про вибір спеціальності. Усі предмети були дуже цікаві, пізнавальні, актуальні. Викладачі – професійні, незабутні, улюблені, душевні, небайдужі до студентів.

МЕВ – завжди престижна спеціальність. Підготовка фахівця з міжнародних економічних відносин надає конкурентні переваги та широкі можливості вибору місця майбутнього працевлаштування, виходячи з власних бажань та наявної кон’юнктури на ринку праці. Робота в сфері міжнародних економічних відносин є перспективною, галузь має тенденцію до динамічного розвитку та об’єктивно-необмежуваного поля діяльності, яка передбачає постійність зв’язків в межах економічної, політичної та культурної співпраці з представниками інших країн світу".

 

Лазнева Ірина Олександрівна

Лазнева Ірина Олександрівна, кандидат наук, доцент кафедри Міжнародних економічних відносин, випускниця кафедри Міжнародних економічних відносин 2003 року - "Вважаю, що мета вищої освіти не стільки дати знання, скільки розвинути вміння. Протягом всього періоду  навчання через нас проходив величезний потік інформації. Але головним досягненням наших викладачів, на мій погляд, є те, що вони навчили нас правильно працювати з цією інформацією, знаходити і критично аналізувати її.

Втілення змісту навчання на кафедрі передбачає врахування вимог роботодавців та всі тенденції сучасного бізнес-середовища, що підтверджує конкурентоспроможність випускників спеціальності. Кафедра забезпечена необхідною  матеріально-технічною базою, високим рівнем кваліфікації науково-педагогічного персоналу та системою підготовки фахівців, яка заснована на студентоцентричному підході.

Безсумнівним плюсом спеціальності є обов’язкове вивчення 2 іноземних мов – англійської та німецької.

І я впевнена, куди б не завело життя випускника нашої кафедри, він буде завжди покладатися на знання і навички, набуті за ці роки".

 

Куц Андрій В'ячеславович

Куц Андрій, випускник кафедри Міжнародні економічні відносини, Гуманітарного факультету - 2004 року, кандидат юридичних наук. Пряма мова:

"Вважаю, що вибір навчатись на кафедрі «Міжнародні економічні відносини» на той час Запорізького національного технічного університету вплинув на подальший професійний розвиток, дав змогу застосувати отримані в Університеті знання на практиці.  Наразі працюю віце-президентом Запорізької торгово-промислової палати, де займаюсь реалізацією міжнародних проектів технічної допомоги бізнесу, сприяю виходу вітчизняних підприємств на зовнішні ринки.

Наразі в Запорізькій ТПП реалізується більше 10 міжнародних проєктів, серед них: Центр інформаційної підтримки бізнесу в рамках ініціативи EU4Business та за фінансової підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку; Центр підтримки експорту за сприяння проєкту ПРОМИС Уряду Канади, програми ПРООН. За останній час Палатою проведено більше 100 конгресно-форумних заходів, видано Абетку експортера, засновано кластер «Інжинірінг. Автоматизація. Машинобудування», де партнером виступає НУ «Запорізька Політехніка. Тож далі буде…".

 

Набокова Олена Ігорівна

Набокова Олена Ігорівна, у 2004 р. закінчила ЗНТУ з відзнакою. Президентка ГО «Українське жіноцтво». Тренерка, бізнес-консультантка, менторка, фасилітаторка, менеджерка проектів, спеціалістка з неформальної освіти.

«Чим би ти не займався в житті, керуйся простими правилами: будь чесним і сумлінним, люби свою справу, людей, які тебе оточують і свою країну.  І головне - не забувай бути щасливим».

"У наш Університет я прийшла з чітким розумінням, на яку саме спеціальність я хочу поступити.  Мій рік - перший, коли ця чудова і, на той момент, ще не зрозуміла спеціальність тільки стала можливою і для заочників.

Навчання було захоплюючим та цікавим.  Мені пощастило навчатися у прекрасних викладачів, які любили свої предмети і передавали цю любов нам, першопрохідникам-заочникам.

Після закінчення університету з відзнакою, я отримала не тільки диплом про вищу освіту. Я придбала досвід, знання, можливість комунікувати з прекрасними людьми.  А головне: мене навчили вчитися.  Надалі я ще буду проходити масу тренінгів, семінарів, конференцій та ретрітів.  Але, саме університет заклав в мені фундамент любові до навчання і здатність отримувати, аналізувати і систематизувати інформацію.

Наша спеціальність дає широку гаму можливостей.  Той багаж, яким володіє випускник, передбачає можливість реалізації себе в масі сфер і напрямків, від наукової діяльності до великого бізнесу.

Радію, що маю честь бути випускницею кращого Університету Запоріжжя".

 

Павлюк Тетяна Сергіївна

Павлюк Тетяна Сергіївна, у 2006 р. закінчила кафедру «Міжнародні економічні відносини» ЗНТУ з відзнакою, к.е.н., доцент кафедри Підприємництва, менеджменту організацій та логістики (ЗНУ).

«Не існує правильного чи неправильного вибору – існує вибір, який змінить нас».

Павлюк Тетяна Сергіівна, випускниця кафедри «Міжнародні економічні відносини»:

"Обираючи спеціальність, я не мала достатньої уяви про те, ким саме буду працювати в майбутньому. Мій вибір став неочікуваним як для мене, так і для моїх друзів. Захоплюючись іншими речами (журналістика, біологія), я почала вивчати міжнародні економічні відносини. Чому так? – Ця спеціальність на той час була досить нова та престижна. Роблячи вибір, я керувалась думками про майбутнє, про те, де я зможу отримати різнопланові знання, які зможу використовувати в різних сферах.

Розуміючи, що отримавши гарні знання з міжнародних економічних відносин, спеціаліст з МЕВ може працювати у міністерствах і відомствах України, у структурних підрозділах органів державної влади, обіймати посади у вітчизняних і іноземних фірмах і представництвах, у комерційних, банківських структурах, які працюють у сфері зовнішньополітичної діяльності, в міжнародних організаціях т. ін., я ризикнула і виграла. Отримала диплом з відзнакою, купу безцінного досвіду, знань, позитивних вражень та емоцій.

Не можу зараз сказати, що працюю за професією. Але я спеціаліст з міжнародних економічних відносини  - і це звучить круто, також я багато вмію, багато знаю.

Додам, що після отримання диплома з Міжнародних економічних відносин, я стала цікавитися політикою, дипломатією, світовими проблемами та досягненнями. Мені цікавий весь світ, та головне – розвиток нашої держави в ньому! Для мене міжнародні економічні відносини – це спеціальність, яка відкриває двері в світ, дає безліч нових можливостей та перспектив".

 

Вільнянська Юлія Олександрівна

Вільнянська Юлія Олександрівна, 2007 рік випуску, «Міжнародні економічні відносини». Сфера діяльності на поточний час: управління комерційною нерухомістю.

"«Alma Mater» - ось те всеосяжне поняття, яким в нашій родині завжди називали і називають «Машинку» починаючі з моїх дідусів та бабусь, які були дуже розвиненими та інтелігентними людьми!

Закінчуючи 28-у фізико-математичну гімназію міста Запоріжжя я абсолютно не мала сумнівів у тому, що буду вступати до Запорізького національного технічного університету. У 2002 році спеціальність Міжнародні економічні відносини вже набула популярності та дуже вдало посилювала вплив сильних шкільних педагогів на майбутніх студентів.

Прекрасне ставлення педагогічного складу найвищого професійного рівня, цікаві та прогресивні знання, повнота надання інформації – все це привласнювало мою увагу до навчання і змушувало зрозуміти усю відповідальність, яку покладатиме суспільство на майбутнього Спеціаліста.

Так, на сьогоднішній день, я можу сказати, що працюю за спеціальністю з 2008 року, а станом на 2019 рік закінчила магістратуру та отримала технічну освіту у галузі будівництва. Керуючі комерційними об’єктами, власниками яких є міжнародні компанії, я використовую ті знання, які в мене вклали наші Професори та набираю обертів, отримуючи власний досвід.

У 2019 році моя сім’я відзначила 25-річчя Туризму, який завжди був тісно пов’язаним із сімейним бізнесом, до якого я повернулася і на поточний час очолюю на рівні з моїм шановним старшим поколінням. Подорожуючі, ми довчили всією сім’єю англійську для можливості ведення переговорів та я вивела на достатній рівень іспанську. Отож, 100% можу сказати, що Міжнародні відносини неможливі без взаєморозуміння різних мов, чому також навчив Університет.

Я від щирого серця хочу побажати рідній ALMA MATER та її мудрим, розвинутим, щирим, захопленим своєю справою викладачам, професорам, усьому складу керівництва бути завжди на чолі освіти нових поколінь! Нехай Ваша сила, розум та мудрість продовжує бути дороговказом для тих, хто дійсно хоче вчитися та готовий зрозуміти дане і бути вдячним за таку важливу та інколи дуже тяжку працю!".

 

Петров Віталій Вікторович

Петров Віталій Вікторович, у 2008 році закінчив ЗНТУ, заступник директора з загальних питань ПрАТ "Волиньобленерго”.

“Ми можемо намагатися уникати робити вибір, нічого не роблячи, але це вже і є вибір...”.

Петров Віталій Вікторович, випускник кафедри «Міжнародні економічні відносини» 2008 року:

"Як багато всього сталося за ті п'ять років – це був період коли ми  дорослішали, розумнішали, раділи життю, але головне - навчилися самостійності, приймати рішення і відповідати за них. Як показав час - навчили нас добре, правильним речам і саме головне з душею!

На кафедрі МЕВ мене навчили глобально і критично мислити, це найголовніше, це той навик, з яким можна застосувати себе в будь-якій галузі. З самого першого курсу нас навчали бути цілеспрямованими і йти до своєї мети, якою б далекою вона не здавалась.

Для мене кафедра МЕВ - це в першу чергу вільний розвиток особистості. Не було закритої кімнати, я міг вивчати різносторонні напрямки з економічним нахилом, з поглибленим вивченням іноземних мов. МЕВ давало можливість стати більш широким спеціалістом і знайти своє призначення. Відмінно підготовлені викладачі допомагали тобі настільки, наскільки це потрібно, не пригнічуючи твоєї власної волі. Сама по собі світова економіка дозволяє подивитися на цей світ заново. Тут вчать, як розвивати і використовувати свої власні здібності і як вміло ними керувати.

Зараз я працюю не по професії, але МЕВ дало квиток в життя, яким я вважаю, що скористався. Основи знання були закладенні саме там, на кафедрі, а в подальшому були використані в роботі. Це той досвід, без якого не можливо було би все розпочати.

МЕВ - це один з кращих початків і гідний квиток в життя, якщо звичайно людина цим квитком користується!".

 

Кучер Євген Сергійович

Кучер Євген Сергійович, випускник кафедри «Міжнародні економічні відносини» 2008 р. Директор відділення АТ «КРЕДОБАНК» у м. Запоріжжя:

"Навчання на МЕВ приваблює перспективою цікавого навчання та майбутньою цікавою роботою. Очікування будуть на 100% виправдані, якщо докласти зусиль".

 

Нікітенко Олексій Миколайович

Нікітенко Олексій Миколайович у 2009 році закінчив ЗНТУ за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини" з відзнакою.

"Краще зробити й пошкодувати, ніж не зробити – і шкодувати".

Нікітенко Олексій Миколайович, випускник кафедри "Міжнародні економічні відносини" 2009 року:

"З самого дитинства я був впевненим, що стану підприємцем, тому вибір куди вступати був нелегким, адже потрібно було обрати спеціальність, яка б продовжила формувати специфічний  для підприємця і бізнесмена спосіб мислення. Обравши МЕВ, я на 100% вгадав і досягнув бажаного результату.

Я отримав різнобічні навички з багатьох економічних дисциплін, іноземних мов та інформатики, які використовую в своїй роботі щодня. На мій погляд, це дає суттєві конкурентні переваги, допомагаючи бачити кожну ситуацію з максимальної кількості кутів і спрощуючи прийняття рішень.

Спеціаліст з МЕВ завжди буде високо цінуватися на ринку праці через універсальність та знання у різних економічних та фінансових дисциплінах. При цьому дуже важливо, що навички випускника МЕВ відмінно підлаштовуються як під український, так і під міжнародний ринок.

Особисто я щиро вдячний рідній кафедрі за формування широкого економічного та бізнесового світогляду, та глибокого розуміння світових економічної та фінансової систем".

 

Кунцевич Юлія Олегівна

Кунцевич Юлія Олегівна, випускниця кафедри «Міжнародні економічні відносини», спеціалізація «Міжнародні фінанси» 2010 р. – диплом з відзнакою. Працевлаштування: Moody’s (2017-2019), Deloitte (2019-2020), Novartis (2020 – і по теперішній час) Прага, Чехія.

"Learn to wait. There's always time for everything".

"Коли я обирала спеціальність в університеті, я орієнтувалась на те, що я буду робити і ким би хотіла працювати після університету. Я вибрала МЕВ, бо це чудове поєднання англійської та економіки – дві необхідні речі для мого майбутнього.

Після МЕВ я поступила у Чехії на PhD в Економіці (кандидат економічних наук) і отримала ступінь у 2017 році. Я впевнена на сто відсотків, щоб без знань, отриманих у ЗНТУ, я би не змогла потрапити в чеський університет.

Для мене МЕВ – це можливість майбутнього  з гарними перспективами та  такою потрібною, та універсальною англійською мовою".

 

Тмур Вадим Євгенович

Тмур Вадим Євгенович, закінчив ЗНТУ у 2010 році за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”:

"При виборі спеціальності я намагався вибрати ту, яка буде мені по-перше цікава, по-друге, буде актуальною упродовж тривалого часу, та відкриє можливості для заробітку і кар’єрного зростання. На мою думку, це повинно було бути щось, шо зможе поєднати в собі англійську мову, економіку, та зв'язок з іншими країнами.

Фахівець з міжнародних економічних відносин – це сама та спеціалізація, яка поєднує в собі все вищезазначене і залишається актуальною і понині. Сучасні реалії є такими, що незалежно від того, яку професію ви оберете, вам доведеться розбиратись в економіці, мати хоча б базові знання про сучасну політичну ситуацію у світі, та вільно спілкуватись і читати англійською. Саме цьому вас навчать на МЕВ.

Пройшло вже більше 10 років з моменту, як я закінчив цю спеціальність, і я жодного разу не пожалів про те, що обрав вивчення МЕВ, так як навички, здобуті в процесі навчання, я використовую у своїй праці та в побуті щодня, за що я дуже вдячний всім викладачам, які навчали мене та ділилися не лише теоретичними знаннями але і практичним досвідом".

 

Гладій Андрій Львович

Гладій Андрій Львович, випускник кафедри "Міжнародні економічні відносини" Гуманітарного факультету ЗНТУ 2011 р., PhD у політичних науках, Icelandic Artic Cooperation Network, Ісландія, місто Акурейрі:

"Від самого дитинства я захоплювався географією – годинами сидів над різноманітними мапами, довідниками та енциклопедіями. Мене дивувала майже незліченна кількість країн, мов, культур. Тож, коли надійшов час зробити усвідомлене рішення щодо подальших стежок освіти та праці, мій щасливий вибір зупинився на спеціальності «Міжнародні економічні відносини» у Запорізькому національному технічному університеті.

Вже з перших занять в Університеті я усвідомив, що вибрана спеціальність є інноваційним поєднанням міцної теорії та перевіреної практики. Спеціальність «Міжнародні економічні відносини» базується на комплексі наук, котрі дозволяють крок за кроком відкривати та досліджувати багаторівневий системний устрій світу, дізнаватись про теоретичні засади стосунків між народами, їхні культурні та історичні особливості, засоби для ведення ділових переговорів, засвоювати суто практичні навички роботи з документами, а також відкрити для себе наукові методи дослідження міжнародних відносин, як окремої дисципліни.

Отримані в ЗНТУ якісна освіта, впевнений рівень знання англійської мови та справді глобальний погляд на світ з перспективи України, дозволили мені впевнено продовжити свою наукову діяльність у закордонних університетах. Тому у будь-яких своїх справах, котрі пов’язані з науковим та кар’єрним розвитком, я завжди пам’ятаю про свою Alma Mater та таку багатогранну, та перспективну спеціальність, як «Міжнародні економічні відносини», а також вдячний всім викладачам, котрі провели мене через цей цікавий освітній шлях".

 

Восковцов Костянтин

Костянтин Восковцов - закінчив університет  у 2015 році.  Отримав ступінь магістра ЗНТУ зі спеціальності "Міжнародні економічні відносини”. Працює у  "I-School Pro". На даний час працює у Китаї викладачем англійської мови.

 

Король Катерина Юріївна

Король Катерина Юріївна, в 2016 році отримала в ЗНТУ ступінь бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». Після року перерви на вивчення нової іноземної мови, склала іспит і потрапила до найкращого економічного ВИШу Польщі – Варшавської Школи Економіки, де отримала ступінь магістра економіки. В даний момент живе у Варшаві та працює в фірмі, яка займається адмініструванням об’єктів жилої та нежилої (ТЦ, бізнес-центри) нерухомості.

 

Півень Антон

Півень Антон, у 2016 році отримав в ЗНТУ ступінь бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини»:

"У цьому ж році я потрапив до Uniwersytet Warszawski (Варшавського університету) Польщі, де осягнув ступінь магістра економіки. В даний момент живу та працюю у Варшаві, в фірмі, що займається адмініструванням об’єктів жилої та нежилої (ТЦ, бізнес-центри) нерухомості.  Компанія JLL ( JONES LANG  LaSALLE Incorporated) Jones Lang LaSalle Incorporated (JLL) - глобальна компанія з комерційного обслуговування нерухомості, що базується у Великобританії, офіси розташовані у 280 країнах. Компанія також надає послуги з управління інвестиціями в усьому світі, включаючи послуги інституційним та роздрібним інвесторам, а також приватним особам з високим рівнем власного капіталу. Компанія займає 189 місце у рейтингу Fortune 500".

 

Попова Влада

Попова Влада, в 2016 році осягнула в ЗНТУ ступінь бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». Після закінчення, склала іспит і потрапила до найкращого державного університету Uniwersytet Łódzki - Лодзинський університет (University of Lodz), де отримала ступінь магістра економіки. В даний момент живе та працює в Лодзі. Працює в компанії «Філліпс» - менеджером.

 

Ворушилова Ольга Сергіївна

Ворушилова Ольга Сергіївна у 2017 році закінчила ЗНТУ з відзнакою. Головний державний інспектор митного поста «Херсон - аеропорт» Чорноморської митниці Держмитслужби.

«У кожної людини повинні бути цілі та мрії. І той хто багато працює вже на шляху до здійснення мрій...».

Ворушилова Ольга Сергіївна,  випускниця кафедри «Міжнародні економічні відносини » 2017 року:

"При виборі спеціальності ще в школі, я знала на якій спеціальності я буду навчатися, але ще не знала в якому університеті. При вступі мій вибір випав на Запорізький національний технічний університет.

Міжнародні економічні відносини  - це контраст знань різних базових наук, які, на мою думку, необхідні кожному громадянину в сучасному житті. Економіка, іноземні мови, країнознавство та інші предмети, дають студенту опору для дорослого життя. МЕВ - це перспектива, знання та успішна робота".

 

Дерев'ягін Михайло Володимирович

Випускник кафедри "Міжнародні економічні відносини" 2019 року. Закінчив ЗНТУ з відзнакою. Економіст Управління по корпоративним правам та інвестиційним проектам.

"У досконалості нема меж...".

"Я вибрав міжнародні економічні відносини, тому що дана спеціальність дає максимально широкі можливості в майбутньому: спеціаліст МЕВ розбирається не тільки в питаннях економіки і економічних відносинах, але також в питаннях міжнародного публічного і приватного права, економічних відносинах, політичних і соціальних науках.

Майбутні фахівці МЕВ отримують глибокі знання з міжнародного та фінансового менеджменту, міжнародних фінансів, маркетингу, проблем міжнародних стратегій економічного розвитку, практичних методів управління зовнішньоекономічною діяльністю, що дозволяє в повній мірі реалізувати себе в професії. Також хочеться відзначити, що для випускників кафедри МЕВ відкриваються широкі перспективи можливого працевлаштування в: міжнародні та інвестиційні відділи банків; спільні та іноземні підприємства; страхові компанії; відділи зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних, спільних і іноземних підприємств; органи регулювання економіки на рівні держави і регіону; іноземні представництва компаній України, всіх форм власності".

 

Коломоєць Катерина В'ячеславівна

Коломоєць Катерина В'ячеславівна в 2019 році отримала ступінь магістра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародний бізнес», кафедра Міжнародні економічні відносини, ЗНТУ. Спеціаліст з продажу по Україні та Ближньому Закордону  ПрАТ «Дніпроспецсталь».

«Якщо ти хочеш чогось досягти, щодня знаходь речі в яких ти не досконалий та виправляй це...».

Коломоєць Катерина В'ячеславівна, випускниця кафедри «Міжнародні економічні відносини» 2019 року:

"У реаліях сьогодення, міжнародні економічні відносини – є невід’ємною складовою функціонування будь-якого успішного бізнесу, без якої стає неможливим подальший розвиток регіонального маркету.

Керуючись цим, мною була обрана багатопрофільна спеціальність Міжнародні економічні відносини, яка надала мені змогу працювати у будь-якій сфері діяльності суспільства. Що, в свою чергу, завдяки професіоналізму та ерудованості фахівців кафедри МЕВ,  дало мені гідне теоретичне та практичне підґрунтя для досягнення в подальшому рівня спеціаліста в найрозвинутішому форматі взаємодії  міжнародного бізнесу –  B2B.

За профільністю спеціальності МЕВ майбутнє, адже світовий ринок ГМК, виробничих та споживчих товарів, праці та ін. з кожним днем стає більш глобальним і потребує професіоналів сфери «Міжнародний бізнес".

 

Полівода Ольга Валеріївна

Полівода Ольга Валеріївна в 2019 році отримала ступінь магістра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародний бізнес», кафедра Міжнародних економічних відносин, ЗНТУ. Спеціаліст із закупівлі імпорту Управління закупівель ПрАТ «Дніпроспецсталь».

«Коли чого-небудь сильно забажаєш, весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб твоя мрія збулась...».

Полівода Ольга Валеріївна, випускниця кафедри «Міжнародні економічні відносини» 2019 року:

"З кожним днем Україна стає все ближче до Заходу на всіх рівнях відносин, у тому числі й економічних. Левова частка цих кроків здійснюється саме завдяки кваліфікованим спеціалістам з міжнародних економічних відносин.

Саме тому, мною була обрана одна із найперспективніших профільних спеціальностей майбутнього. Завдяки отриманим теоретичним знанням та практичним навичкам на кафедрі «Міжнародні економічні відносини», сьогодня я маю можливість забезпечувати одне з найбільших промислових підприємств у м. Запоріжжя необхідними для виробництва матеріалами з усіх куточків світу за зовнішньоекономічними контрактами.

Спеціальність міжнародні економічні відносини є однією з найперспективніших напрямів розвитку сьогодення та дозволяє використовувати отримані знання у будь-якій сфері бізнесу".