Навчальний рік у Запорізькому електротехнічному фаховому коледжі НУ «Запорізька політехніка» завершився урочистою церемонією вручення дипломів випускникам.

До заходу долучився ректор університету Віктор Грешта. Він особисто привітав колишніх студентів зі святом, взяв участь у врученні дипломів та запросив на навчання до університету. Також ректор нагадав, що скоро розпочнеться вступна кампанія, тож саме час звернути увагу на цьогорічні умови вступу.

Детальніше про це молодші бакалаври можуть дізнатися в чат-боті або телеграм-каналі Приймальної комісії

Вітаємо молодших бакалаврів ВСП «Запорізький електротехнічний фаховий коледж» з випуском! Бажаємо успіхів у досягненні омріяних цілей та миру в нашій країні!