Антикорупційною стратегією та Державною антикорупційною програмою України передбачено формування суспільної нетерпимості до корупції, утвердження культури доброчесності та поваги до верховенства права через сферу освіти. Саме тому Офісом доброчесності НАЗК проведено низку заходів, на яких презентовано тематичні матеріали для їх інтеграції в освітні програми.

Активну участь у цьому процесі взяли представники кафедри міжнародних економічних відносин. Зокрема, студент групи ГФ-211 Микола Кирилов взяв участь у літньому лекторії НАЗК «Майбутнє без корупції», а професор кафедри Катерина Антонюк долучилася до розробки дисципліни «Антикорупція і доброчесність», яка відповідно до Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки у майбутньому стане обов'язковою для всіх спеціальностей вищої освіти.

Накопичений матеріал, участь в інтерактивних лекціях та дискусії з колегами з інших університетів стали підставою для започаткування Катериною Антонюк дисципліни «Антикорупція, доброчесність і національна безпека», яка пропонується студентам Запорізької політехніки як дисципліна загальноуніверситетського вибору. У ній охоплені економічні та правові аспекти, міжнародні стандарти у сфері запобігання та протидії корупції для формування у студента світогляду, доброчесного та відповідального ставлення до свого місця в суспільстві та ділових процесах, що є запорукою викоренення корупції й післявоєнного відновлення України.