Протягом травня — червня 2023 року завідувач кафедри електропостачання промислових підприємств Олександр  Шрам та доцент Катерина Братковська взяли участь в міжнародному мовному проєкті English as a Medium of Instructions for Academics, який проводив Університет Кардіфа, Уельс, Сполучене королівство (Cardiff University, Wales, UK).

Курс EMI призначений для покращення рівня викладання дисциплін для неангломовних студентів англійською мовою в умовах глобалізації. Знання, здобуті та опановані в проєкті, дозволять покращити рівень сприйняття матеріалу через керування лекцією з  використанням різних способів залучення здобувачів вищої освіти, створенням інтерактивних спільнот здобувачів, використанням емоцій при навчанні у вищій освіті та вибором відповідних методів оцінювання в складних умовах.