Ви є тут

Головна

Сьогодні, 29 липня стартує подання заяв на вступ до університету. Абітурієнти з повною загальною середньою освітою, дипломом фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра та молодшого спеціаліста мають змогу подати заяву для здобуття вищої освіти до 23 серпня.

З нагоди початку вступної кампанії сьогодні відбулось перше офіційне засідання оперативного штабу «Вступна кампанія 2022 року», який було створено 27 липня на черговому засіданні приймальної комісії НУ «Запорізька політехніка».

До складу штабу увійшли представники місцевої влади, народні депутати, керівники підприємств та закладів загальної середньої освіти Запорізького регіону.

Основною метою діяльності оперативного штабу «Вступна кампанія 2022 року» є забезпечення високого рівня організації вступної кампанії 2022 року, прозорості, демократичності і відкритості роботи приймальної комісії, об'єктивності відбору на навчання абітурієнтів.

Одним з ключових напрямів роботи цього оперативного штабу стане інформування громадськості про перебіг вступної кампанії та поточну ситуацію щодо кількості місць державного замовлення на відповідні спеціальності, ліцензованого обсягу та інших нюансах, на які абітурієнтам, їх батькам та іншим категоріям варто звернути увагу.

Слідкуйте за перебігом вступної кампанії у наших соціальних мережах та на сайті Приймальної комісії.

Приєднуйтесь до елітної спільноти професіоналів.