Національний університет «Запорізька політехніка» цього року ініціював проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво та торгівля».

Конкурс стартував у лютому на базі кафедри маркетингу та логістики за організаційної підтримки відділу наукової роботи студентів, щоб створити умови для залучення талановитої молоді до науково-дослідної діяльності, обміну досвідом у сфері логістики, наукового та прикладного використання отриманих результатів досліджень.

24 травня у змішаному форматі відбулося попереднє засідання конкурсної комісії. На засіданні були присутні 19 членів конкурсної комісії, серед яких доценти та професори провідних українських закладів вищої освіти — кандидати та доктори економічних наук, голова апеляційної комісії професор Владислав Корольков, секретар конкурсу Ірина Колісник, керівник відділу наукової роботи студентів Сніжана Вичужаніна. У процесі засідання погодили організаційні питання: визначили кількість фіналістів, регламент виступів, основні вимоги до презентацій та порядок оцінювання фінальних доповідей. Для захисту на підсумковій науково-практичній конференції рекомендовано 14 робіт.

12 червня відбудеться фінальний етап — підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Підприємництво та торгівля», де будуть визначені переможці конкурсу.

Бажаємо фіналістам наснаги та вдалих виступів!