Шановні колеги!
22-23 березня 2012 року на базі Кримського економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» (м. Сімферополь) відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція викладачів та студентів «Стратегічні вектори розвитку національної економіки в умовах протидії викликам глобалізації».

Організаційний комітет:

Реутов В.Є. – директор КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», голова
Наливайченко С.П. - заступник директора з науко-вої роботи КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», д.е.н., професор, координатор конференції

Контактні засоби зв'язку оргкомітету:
Телефон / факс: (0652) 27-05-65,
25-94-74,

E-mail: conference@ceikneu.edu.ua

Адреса оргкомітету:
95015, м. Сімферополь,
вул. Севастопольська, 21/4,
КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»

Відповідальний секретар конференції –       Лазеба О.М. – ст. лаборант кафедри економіки підприємства.

Основні напрямки роботи конференції:

1. Глобалізація сталого розвитку у сучасних інтеграційних моделях.

1. Формування справедливої глобальної економічної системи для цілеспрямованого використання міжнародних механізмів перерозподілу ресурсів.

1. Маркетингові стратегії й технології просування сукупного продукту на внутрішньому й міжнародному ринках.

1. Формування й розвиток інформаційних систем регіонального економічного розвитку.

1. Проблеми підготовки фахівців для забезпечення кадрами економічного профілю.

1. Глобалізація й регіоналізм: пошук оптимальних моделей економічної взаємодії.

1. Інноваційна і інвестиційна політика в Україні: сучасний стан і можливості її активізації.

1. Розвиток фінансово-кредитних відносин і обліково-аудиторської системи України.

1. Юридичні механізми забезпечення прав людини