14 липня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-бакалаврам 2022 року!

Відкрив церемонію ректор університету Віктор Леонідович Грешта. Він привітав усіх випускників, наголосивши, що пишається кожним, хто, навіть у такий непростий час продовжував своє навчання і, сподівається, що продовжить його у магістратурі. Висловив надію, що найближчим часом отримають дипломи бакалаврів і цього року стануть студентами магістратури і студенти університету, які з об'єктивних причин воєнного стану не змогли завершити навчання на сьогодні.

Почесних випускників університету привітали поважні гості, серед яких: Сиволап Віталій Вікторович, Васюк Анатолій Григорович, Гринь Надія Іванівна, Кравченко Павло Олександрович, Кунаєв Артем Юрійович та Мостовий Валерій Олександрович.

Бакалаври НУ «Запорізька політехніка» отримали дипломи, настанови на майбутнє, побажання успіхів від деканів факультетів, членів Наглядової Ради університету та керівників провідних підприємств, установ і організацій Запорізького краю.

Наш університет пишається своїми студентами — цього року дипломи бакалаврів НУ «Запорізька політехніка» отримали 1513 молодих фахівців.

Вітаємо випускників Запорізької політехніки зі святом та чекаємо на вас у магістратурі!