Національний університет «Запорізька політехніка» продовжує активно займатися волонтерською роботою, яку розпочали з першого дня повномасштабної війни в Україні.

В університеті діє програма внутрішньої академічної мобільності, за якою студенти з університетів, що знаходяться на окупованих територіях, можуть продовжити навчання в Національному університеті «Запорізька політехніка». Волонтерський штаб продовжує щодня видавати гуманітарну допомогу — продукти харчування. Для отримання допомоги треба заповнити анкету: https://bit.ly/3PRwkmj

Ми займаємося допомогою вимушеним переселенцям: розміщуємо в гуртожитках університету, надаємо речі першої необхідності, роздаємо продуктові набори. За весь період повномасштабної війни в гуртожитках університету знайшли тимчасовий прихисток понад 1500 осіб (із них майже 200 — діти), і їх кількість збільшується щодня.

Завдяки ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» ми надали гуманітарну допомогу співробітникам університету, які потребують допомогу, та внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у гуртожитках нашого університету. Надана допомога є вкрай необхідною та корисною.

До волонтерського руху долучаються студенти і випускники, які допомагають у вигрузці продуктів, плетінні маскувальних сіток, видачі гуманітарної допомоги. Запрошуємо усіх активних долучитися до руху заради нашої скорішої перемоги!

Пишаємося кожним, хто долучається до доброї спільної справи!