Зважаючи на ситуацію в регіоні в умовах російської війни, працівники та студенти кафедри активно долучилися до волонтерської роботи: збір коштів, плетіння сіток, пошиття бронежилетів та нош, проведення різноманітних тренінгів тощо. Адже саме такий напрям створює сприятливі умови для активного набуття ключових компетентностей та, таких важливих сьогодні, м'яких навичок. Гармонізація стала запорукою підтримки чіткої громадянської позиції, усвідомлення важливої соціальної відповідальності задля спільної справи. Зокрема, доцентом кафедри Черновою І.В. було пройдено курс "Мирні методи роботи з конфліктами в громадах для регіональних посередників", адже згідно з картою конфліктів, в області є низка випадків конфліктів на мовному, соціальному, релігійному ґрунті, бізнес-конфліктів. А залучення студентів кафедри до організації та проведення Усесвітнього Дня Гідності в Україні 2023 акцентувало увагу на важливості принципів гідності та патріотизму. Результатом став проєкт "Символи гідності та свободи в урбаністичному просторі України".

Тривалий період перебування в зоні, наближеній до активних бойових дій, засвідчив зростання стресовості та напругу у студентському та викладацькому середовищі. Тож проходження курсу "Психологія стресу та способи боротьби з ним" сприяло не лише посиленню власної стресостійкості, а й наданні психолого-консультаційної допомоги учасникам освітнього процесу.

’’Волонтерська діяльність викладачів кафедри ПТБД"

"Волонтерська діяльність викладачів кафедри ПТБД"

’’Волонтерська діяльність викладачів кафедри ПТБД"