29 квітня - 3 травня 2024 року представники Національного університету «Запорізька політехніка» — доцентка Анжеліка Пархоменко та студенти групи КНТ-212 Артем Балабуха та Ілля Пархоменко відвідали Оффенбурзький університет прикладних наук, Німеччина (Hochschule Offenburg). Візит було організовано професоркою Evgenia Sikorski, яка має українське коріння та прагне розширити можливості співпраці з Запорізькою політехнікою.

Під час зустрічі з ректором Оффенбурзького університету прикладних наук професором Stephan Trahasch та директором Міжнародного центру університету доктором Alexander Burdumy було обговорено перспективи співпраці між нашими університетами, зокрема можливості академічної мобільності для студентів і викладачів в рамках програм ERASMUS+KA1 Європейського Союзу та DAAD Німецької служби академічних обмінів.

Для представників Запорізької політехніки було організовано тур кампусом університету з відвідуванням сучасних лабораторій Регіонального центру енергетичних технологій (RIZ), Інституту безпілотних повітряних систем (IUAS), факультету Електротехніки, медичної інженерії та комп'ютерних наук (EMI). Під час зустрічей з керівниками структурних підрозділів та професорами Оффенбурзького університету прикладних наук доцентка Анжеліка Пархоменко представила німецьким колегам проєкти студентів та аспірантів кафедри програмних засобів Запорізької політехніки, а також презентувала підготовлені керівниками інших кафедр та відділів (доц. Аліна Казурова, доц. Андрій Пирожок, доц. Сергій Самойлик) пропозиції щодо потенційної співпраці. Під час відвідування лекції професора Michael Schmidt (RIZ) «Відновлювані джерела електроенергії», наші студенти мали змогу поспілкуватися з інтернаціональними студентами, що навчаються в Оффенбурзькому університеті прикладних наук. В свою чергу, професорка Marlen Harter (IUAS) продемонструвала напрацювання в галузі систем керування безпілотними повітряними об'єктами та засвідчила готовність керувати командами наших студентів в рамках програми академічної мобільності.

Результатом дискусії доцентки Анжеліки Пархоменко з професором Daniel Fischer (EMI) стала домовленість про проведення онлайн лекції для студентів Запорізької політехніки. Daniel Fischer — професор з інформаційних технологій та викладає курси з вбудованих систем, тестування вбудованого програмного забезпечення, вбудованих систем реального часу та розробки програмного забезпечення з використанням таких мов програмування як Assembler, C, C++ та C#. Багато його випускників працюють у німецькій компанії VEGA Grieshaber KG, яку також відвідала наша делегація. Ця компанія є всесвітньо відомим виробником датчиків, які використовуються для надійного вимірювання рівня заповнення, граничного рівня та тиску в багатьох галузях промисловості та дуже різних системах.

Запрошуємо охочих долучитися до лекції (англійською мовою) від професора Daniel Fischer на тему «FreeRTOS - An Introduction».

Лекція відбудеться 16 травня 2024 о 10.00 за Київським часом.

Підключитися можна за посиланням:

ID: 690 3346 0922
Код доступу: 603937

Набуваємо нових знань та досвіду на шляху до європейської інтеграції!!