26-28 жовтня в м. Баку (Азербайджан) відбулася координаційна зустріч за проєктом WORK4CE та пілотне навчання для учасників проєкту.

Представляли Національний університет «Запорізька політехніка» проректор з наукової роботи професор Шаломєєв Вадим, координаторка проєкту WORK4CE професор Табунщик Галина, учасники проєкту професор Карпенко Андрій та доцент Плинокос Дмитро.

НУ «Запорізька політехніка» є грантхолдером проєкту WORK4CE Міждоменні компетенції для забезпечення здорової та безпечної роботи у 21 столітті (Erasmus+ 619034-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP), тому особливо важливою була зустріч менеджменту проєкту та обговорення результатів першої частини виконання проєкту. Координаторка проєкту, професорка Табунщик Галина провела зустрічі з усіма представниками консорціуму, де були опрацьовані питання активності за проєктом, підготовки звітності, фінансування діяльності.

Під час координаційних зустрічей було здійснено офіційні візити до університетів Азербайджану, – Азербайджанський державний університет нафти та промисловості, Азербайджанський університет будівництва та архітектури, Академію державної митної служби Азербайджану. Зустрілись з керівництвом університетів та обговорили перспективи подальшої співпраці.

В Азербайджанському державному університеті нафти та промисловості проректор, професор Шаломєєв Вадим та координаторка проєкту, професор Табунщик Галина зустрілися з ректором університету, професором Мустафой Бабанли та обговорили питання розвитку співробітництва в рамках проєкту. Особливу увагу приділили взаємодії зі стейкхолдерами, представниками бізнесу. В Азербайджанському державному університеті нафти та промисловості була також проведена зустріч координаторки проєкту, професорки Табунщик Галини та професора Карпенка Андрія з представниками бізнесу у форматі B2B, на якій було обговорено шляхи залучення представників промисловості Азербайджану та представників Запорізького кластеру IAM 4.0 до проєкту WORK4CE.

В Азербайджанському університеті будівництва та архітектури представники проєкту Запорізької політехніки обговорили розвиток міжнародного та наукового співробітництва з проректором з міжнародної діяльності, професорки Абдулаєвой Н. і проректором з наукової діяльності, професора Аслановой Н.

Результативною була також зустріч в Академії державної митної служби Республіки Азербайджан, де проходило урочисте засідання зі всіма учасниками проєкту, представниками національного Erasmus офісу Азербайджану, Міністерства освіти, заступником голови Митної служби Азербайджану. Під час зустрічі було оцінено високий рівень менеджменту проєкту та планового виконання показників за проєктом. Укладено договір про довгострокове двостороннє співробітництво між НУ «Запорізька політехніка» та Академією державної митної служби Республіки Азербайджан.

Проректор Шаломєєв Вадим переказав найщиріші вітання від ректора Запорізької політехніки – професора Віктора Грешти та наголосив на виключній зацікавленості університету в розвитку міжнародної діяльності, започаткуванню нових спільних проєктів у наших університетах.

Під час проведення зустрічей за проєктом в Азербайджанському університеті будівництва та архітектури професор Карпенко Андрій та доцент Плинокос Дмитро прочитали лекції з інноваційного розвитку та управління проєктами.

Професорка Табунщик Галина прочитала курс лекцій в університетах-партнерах з тематики онлайн-навчання та відкритих освітніх ресурсах.

Всі зустрічі під час проєкту були інформаційно насичені та мали практичне значення у встановленні довгострокових двосторонніх та багатосторонніх зв'язків між Запорізькою політехнікою та університетами Азербайджану.