30 травня заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Михайло Семікін і директорка Департаменту освіти і науки ЗОДА Людмила Бухаріна вручили нагороди 32 переможцям учнівських та студентських олімпіад, міжнародних і всеукраїнських інтелектуальних конкурсів. Урочиста церемонія відбулася в Запорізькій обласній універсальній бібліотеці.

Запорізьку політехніку на офіційному заході представили переможниця XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка студентка групи БАД-532 Вікторія Ковтун і її наукова керівниця — докторка філософії, доцентка кафедри українознавства та загальної мовної підготовки Галина Онуфрієнко.

Привітавши з високими інтелектуальними досягненнями переможців і їхніх викладачів, заступник голови Запорізької ОДА Михайло Семікін вручив учням та студентам грошові сертифікати, передбачені обласною програмою підтримки обдарованої молоді, і висловив упевненість, що з часом талановита молодь долучиться до розбудови України і Запорізького регіону.

Вітаємо із заслуженою нагородою! Бажаємо подальших успіхів у науково-дослідній роботі на благо рідного краю!