2-4 листопада 2022 в місті Київ пройшов Чемпіонат України зі спортивної аеробіки. До складу збірної команди Запорізької області ввійшли студентки Національного університету «Запорізька політехніка»!

Пишаємося спортивними зірками нашого університету:

• Голуб Аліна ФЕУ-912
  • Сидорова Вероніка УФКС-110
  • Куцева Марина УФКС-111
  • Овсяннікова Аліна ФМТУ-110

Наші спортсменки як завжди показали найкращі результати, здобувши для збірної чимало медалей у таких категоріях:

• 1 місце в категорії «Змішані пари»;
  • 1 місце в категорії «АероСтеп»;
  • 2 місце в категорії «Група»;
  • 2 місце в категорії «Трійки»;
  • 2 місце в категорії «АероДенс».

Ці перемоги були б неможливими без наполегливих тренувань під уважним та професійним керівництвом тренерів, тож з перемогою вихованець ми щиро вітаємо майстра спорту міжнародного класу, викладача кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту Соляник Дар'ю та Заслуженого тренера України зав. кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту Атаманюк Світлану!

Бажаємо подальших перемог та спортивних досягнень!