Студенти Національного університету «Запорізька політехніка» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з психології, який відбувся на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса. У квітні до розгляду конкурсної комісії від нашого університету було надіслано 5 наукових робіт, 3 з яких, за результатами рецензування, були рекомендовані для захисту на підсумковій конференції.

Доповіді представили:

• Олена Муравйова, СН-111, робота «Ненормативні особливості переживання нормативних криз українськими школярами в умовах війни» (наукова керівниця — професорка кафедри психології Наталія Савелюк).
  • Катерина Філоненко, СН-113м, робота «Навчальна мотивація як фактор формування професійної спрямованості у студентів-психологів» (наукова керівниця — доцентка кафедри психології Марина Хрустальова).
  • Софія Чередниченко, СН-113м, робота «Психологічні особливості тривожності студентів під час навчання у закладі вищої освіти» (наукова керівниця — доцентка кафедри психології Марина Хрустальова).

За рішенням конкурсної комісії усі три студентки визначені переможницями конкурсу, нагороджені дипломами III ступеня та відзначені у спеціальних номінаціях:

• Софія Чередниченко нагороджена грамотою у номінації «Найкращий експеримент».
  • Олена Муравйова здобула грамоту у номінації «Практична значущість».
  • Катерина Філоненко відзначена грамотою у номінації «Глибина розкриття теми».

Вітаємо переможниць та наукових керівниць! Творчого натхнення для нових звершень!