У грудні 2023 – червні 2024 років на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Аграрні науки та продовольство».

Національний університет «Запорізька політехніка» на міжнародному рівні за напрямом «Агроінженерія» представив студент Дмитро Первєєв під науковим керівництвом завідувача кафедри металорізальних верстатів та інструментів Михайла Фролова та професора кафедри Володимира Циганова.

Серед 354 проєктів з українських та закордонних закладів вищої освіти, зокрема таких країн як Польща, Латвія, США, Молдова, Чехія, Словаччина, Болгарія, Грузія, Боснія і Герцоговина, робота із Запорізької політехніки була високо оцінена на етапі рецензування. Автори отримали запрошення на підсумкову науково-практичну конференцію, де успішно захистили проєкт і здобули І місце!

Пишаємося нашими талановитими студентами! Вітаємо Дмитра та його наукових керівників із блискавичною перемогою! Бажаємо творчого натхнення, професійного зростання та подальших наукових здобутків!