Вітаємо з бронзовою нагородою Артема Діденко у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК».

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1495 від 9 грудня 2016 року Львівський національний аграрний університет визначений базовим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» або напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» та зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», або зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва».

Олімпіада відбулася 17-19 травня 2017 року. Урочисте відкриття відбулося в залі засідань Вченої ради університету. З вітальним словом виступили: перший проректор університету, професор В.М. Боярчук та декан факультету механіки та енергетики, професор С.Й. Ковалишин.

Для участі в олімпіаді прибули близько 80 представників з різних вищих навчальних закладів, а саме: Запорізького національного технічного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Подільського державного аграрно-технічного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, Житомирського національного агроекологічного університету, відокремленого підрозділу НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут», відокремленого підрозділу НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», Вінницького національного аграрного університету, Львівського національного аграрного університету.

Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, переможцями та призерами стали:

- З напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК»:

Диплом першого ступеня – Павло Кучер, студент Львівського національного аграрного університету;

Диплом другого ступеня – Михайло Запорожан, студент Миколаївського національного аграрного університету, та Віталій Попик, студент Вінницького національного аграрного університету;

Диплом третього ступеня – Артем Діденко, студент Запорізького національного технічного університету, та Тарас Нанівський, студент Житомирського національного агроекологічного університету.

- Зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва»:

Диплом першого ступеня – Микола Масюк, студент Національного університету біоресурсів і природокористування України;

Диплом другого ступеня – В’ячеслав Замніус, студент Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка;

Диплом третього ступеня – Роман Яковинен, студент Подільського державного аграрно-технічного університету, та Богдан Хмарний, студент НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут».

Нагороди учасникам олімпіади (сертифікати учасника, дипломи, грамоти за кращі знання у різних турах олімпіади, подяки представникам команд) вручив декан факультету механіки та енергетики ЛНАУ, професор С.Й. Ковалишин.

Для учасників і гостей Всеукраїнської студентської олімпіади її організатори представили широку екскурсійну програму у місто Львів.

* за матеріалами lnau.lviv.ua.